Fontanna już bez zakłóceń

Po inauguracyjnym pokazie tańczącej fontanny na skwerze im. Jana Pawła II, o którym pisaliśmy na początku maja, okazało się, że józefowska atrakcja nie działa. Poinformowali nas o tym czujni Czytelnicy, którzy nie mogli doczekać się na zapowiadane na łamach „Linii” pokazy.

Józefów po raz kolejny pokazał, że potrafi...

 – Ludzie przyjeżdżają specjalnie na pokaz, czekają z dziećmi do godz. 21, a tu okazuje się, że nic nie ma i każdy zastanawia się, dlaczego? Przecież jest ogłoszenie, że w maju pokazy będą codziennie o godz. 14 i 21.00. O tym, że jest przerwa, informuje tylko małe ogłoszenie na Miejskim Ośrodku Kultury, które zauważyła przypadkiem jedna z oczekujących pań i nam o nim powiedziała. Porażka… – napisała w mailu do naszej redakcji zdenerwowana Czytelniczka.

O wyjaśnienia poprosiliśmy rzeczniczkę józefowskiego urzędu. – Przerwa w działaniu fontanny wynikała z konieczności wprowadzenia modyfikacji w oprogramowaniu. Informowaliśmy o tym na stronie internetowej urzedu miasta i na FB, podobnie jak o przywróceniu pokazów – tłumaczy Magdalena Janczewska.

Szkoda, że my również nie otrzymaliśmy żadnego komunikatu prasowego w tej sparwie. Zamieścilibyśmy go na naszym  funpage`u na Facebooku i na stronie internetowej www.linia.com.pl, gdzie bez wątpienia informację przeczytałoby szersze grono zainteresowanych.

Najważniejsze jednak, że jak zapewnia rzeczniczka, od poniedziałku 9 maja fontanna już działa zgodnie z planem i tak ma być do końca sezonu, czyli do 30 września.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.