Praktykuj u prezydenta!

Otwocki urząd miasta otwiera się w wakacje na studentów. Chcesz zdobyć zawodowe doświadczenie? Zgłoś się na praktyki, a może znajdziesz pracę! Rekrutacja na staż rusza w poniedziałek, 16 maja.

stud

Preferowani są studenci studiów stacjonarnych, zwłaszcza zameldowani w Otwocku i studiujący na uczelniach państwowych na terenie województwa mazowieckiego. Do odbycia praktyk mogą się jednak zgłosić także młodzi ludzie studiujący na uczelniach prywatnych. Dodatkowym atutem będzie kierunek studiów związany z zadaniami realizowanymi przez urząd miasta. Warunkiem przyjęcia na staż jest zaliczony pierwszy rok studiów. Chętnych studentów czeka jeszcze krótka rozmowa kwalifikacyjna, która wyłoni przyjęte osoby.

Praktyki są nieodpłatne i będą odbywać się w wydziale ochrony środowiska. Pierwsza tura rozpocznie się w lipcu, a ostatnia we wrześniu. Każda potrwa miesiąc. Najlepsi po ich zakończeniu mogą liczyć na pracę w otwockim urzędzie miasta. Rekrutacja potrwa do 10 czerwca br. Osoby zainteresowane więcej informacji zdobędą, pisząc na adres e-mail: kadry@otwock.pl i śledząc stronę internetową: http://www.otwock.pl/ochrona-środowiska.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.