Zdrowa sztuka

Dni Wiązowny zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku po raz pierwszy poza piknikiem rodzinnym odbędzie się też jarmark dla artystów, rękodzielników, rzemieślników oraz wytwórców zdrowej żywności. Jeśli chcesz się na nim zaprezentować, musisz się pospieszyć, bo zgłoszenia przyjmowane są jeszcze tylko do 31 maja!

jedzenie11

WiązLove – pod takim hasłem 18 czerwca odbędzie się piknik rodzinny, który co roku organizowany jest przy okazji obchodów dni gminy Wiązowna. W tym roku będzie to wyjątkowe święto, bo po raz pierwszy towarzyszyć mu będzie Wiązowski Jarmark. Z tego powodu część ulicy Kościelnej od mostu na Mieni do siedziby Gminnego Ośrodka Kultury zostanie wyłączona z ruchu. Właśnie tam będą mieli swoje stoiska artyści, rękodzielnicy oraz producenci i sprzedawcy zdrowej żywności. Wnioski wystawców, którzy zadeklarują chęć zorganizowania pokazów bądź degustacji na własnym stoisku, będą rozpatrywane w pierwszej kolejności.

Karty zgłoszeniowe dostępne są na stronie http://www.tuwiazowna.pl/19596-2/ oraz http://www.gok-wiazowna.pl/e/jarmark-artystow-rekodzielnikow-i-zdrowej-zywnosci.html. Zgłoszenia należy dokonać do 31 maja. Można to zrobić osobiście w siedzibie GOK-u, listownie lub drogą elektroniczną. Udział w I Wiązowskim Jarmarku, który odbędzie się w sobotę, 18 czerwca, w godzinach 12-19 jest bezpłatny.

Gwiazdą pikniku będzie piosenkarka, która dwa lata temu reprezentowała Polskę na konkursie Eurowizji Joanna Klepko, znana jako Cleo. O samym pikniku więcej napiszemy już w następnym numerze „Linii”.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.