Zalśnią w słońcu chromy

Już w najbliższą sobotę, 18 czerwca odbędzie się trzecia edycja pięknie rozwijającej się imprezy dla miłośników oldtimerów. Tym razem spotykamy się  w parku miejskim.
Tak było przed rokiem  w Świdrze. W parku  pojawi się na pewno  znacznie więcej  stylowych pojazdów
Tak było przed rokiem w Świdrze. W parku pojawi się na pewno znacznie więcej stylowych pojazdów

Od olśniewających skrzydlaków z ojczyzny bizonów, po urocze smyki w typie Mini Morrisa. Od przedwojennego motocykla BMW R-12, po węgierskie Pannonie. Od VW T2 „ogórka”, po niezwykle rzadkiego Fiata 900 Pulmino. Podczas sobotniego zlotu będziemy wzdychać, „ochać i achać”, podziwiając najróżniejsze perełki motoryzacji. Ma być jeszcze ciekawiej niż przed dwoma laty i przed rokiem, gdy zlot jeszcze raczkował w Świdrze.

Organizatorzy spodziewają się co najmniej stu pojazdów, nie tylko z najbliższej okolicy. Na pewno pojawi się kilka wyjątkowych modeli i będzie się czym zachwycać. Nie zabraknie też konkursów, foodtrucków, ogródka piwnego, atrakcji dla dzieci i innych niespodzianek. Planowany jest również przejazd zgromadzonymi pojazdami ulicami Otwocka.

– Wstęp jest wolny. Zapraszamy wszystkich miłośników motoryzacji, a w szczególności tej klasycznej, aczkolwiek każdy jest mile widziany. Mamy nadzieję, że uda nam się zebrać jak największą liczbę klasycznych pojazdów. Jeśli macie stylowe auta z epoki, czekamy z otwartymi ramionami, nie trzeba się wcześniej zgłaszać, spontaniczni goście też mogą się pojawiać, miejsca w parku starczy dla wszystkich – zachęca Mariusz Czajka, organizator zlotu.

Nowinką jest też fakt, że tym razem za całym wydarzeniem stoi już oficjalnie powołany właśnie do życia Otwocki Klub Pojazdów Zabytkowych „Oldtimer”. O planach i pomysłach inicjatorów napiszemy już wkrótce. „Linia Otwocka” jest patronem medialnym zlotu.

Park miejski, Otwock, sobota, 18.06, godz. 13

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.