Przyłóżcie do tego ucho!

Otwockie Centrum Kultury, Stowarzyszenie Chodź nad Świder i Pracownia Etnograficzna ruszają z nowym projektem „Do usłyszenia w Otwocku!”. Efektem lipcowych warsztatów ma być powstanie audioprzewodników. Nabór chętnych trwa

do usłyszenia

UWAGA!

Zmiana terminu warsztatów projektowych!
Ze względu na to, że lipiec okazał się dla większości zainteresowanych nieosiągalny, warsztaty odbędą się w późniejszym terminie.

https://www.facebook.com/notes/otwockie-centrum-kultury/zmiana-terminu-warsztat%C3%B3w-ruszy%C5%82-nasz-kolejny-projekt-do-us%C5%82yszenia-otwockie-aud/626815747470213
Nasze audioprzewodniki umożliwią mieszkańcom, a także turystom poznanie miasta z różnych perspektyw. Jak to działa? Wystarczy je pobrać, założyć słuchawki i podążać za opowieścią – mówi koordynatorka projektu Ewa Pietraszek.

– Przedsięwzięcie jest o tyle ciekawe, że ścieżki nagramy wraz z mieszkańcami, przede wszystkim młodzieżą, którą chcemy trochę kulturalnie rozruszać.Realizacja projektu odbywać się będzie podczas ośmiodniowych warsztatów zaplanowanych między 5 a 15 lipca. Uczestnicy spróbują popatrzeć na swoje miasto z innej perspektywy, poznać ciekawych ludzi, ale też nauczyć się techniki nagrywania i montażu, pisania scenariuszy, przyjrzą się także działaniom Otwockiego Centrum Kultury „od kuchni”. Rezultatem będzie opracowanie co najmniej dwóch tras po Otwocku.

Organizatorzy zapraszają młodzież gimnazjalną i uczniów szkół średnich, przedział wiekowy to 13-18 lat. Zgłaszać można się do końca czerwca. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie http://www.douslyszenia.ock.com.pl.

Koordynatorka projektu – Ewa Pietraszek, e-mail: douslyszenia@yahoo.com,  tel. 606 955 011.

„Linia Otwocka” objęła przedsięwzięcie patronatem medialnym.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.