Ustrzelili puchar

Na nich zawsze można liczyć! Sierż. szt. Radosław Duczek i post. Anita Łysiak z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku stanęli na podium w Zawodach Strzeleckich o Puchar Komendanta Stołecznego Policji. Dobrze spisała się też drużyna otwockich policjantów, która wystrzelała czwarte miejsce

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Otwoccy funkcjonariusze świetnie radzą sobie z bronią. Dowiedli tego podczas tegorocznych  policyjnych zawodów strzeleckich. Otwocką komendę reprezentowali: sierż. szt. Radosław Duczek, sierż. szt. Mirosław Młot i post. Anita Łysiak.

– Zawody rozegrano na strzelnicy w Rembertowie. Wzięło w nich udział 102 policjantów, więc rywalizacja była zacięta – przyznaje st. asp. Sylwia Durlik z Komendy Powiatowej w Otwocku.

Okazało się, że najlepszym strzelcem w klasyfikacji indywidualnej został sierż. szt. Radosław Duczek, który wystrzelał pierwsze miejsce, uzyskując 147 punktów na 170 możliwych, i wywalczył Puchar Komendanta Stołecznego Policji. Jego koleżanka, post. Anita Łysiak, w klasyfikacji indywidualnej kobiet zajęła trzecie miejsce.

– Post. Łysiak wystrzelała 124 punkty na 170 możliwych – dodaje st. asp. Durlik. Na tym nie koniec sukcesów, bo drużyna z otwockiej komendy zajęła czwarte miejsce w zawodach. Turniej wygrała drużyna z Komendy Rejonowej I ze Śródmieścia.

– Rywalizacja miała nie tylko doskonalić umiejętności strzeleckie policjantów, ale również promować strzelectwo i zintegrować środowisko policyjne – tłumaczy st. asp. Sylwia Durlik. Była to również okazja do wymiany policyjnego doświadczenia niezbędnego przy realizacji niebezpiecznych akcji, a także omówienia Otwocka komenda jest dumna z sierż. szt. Radosława Duczka, sierż. szt. Mirosława Młota i post. Anity Łysiak.

Gratulacje i podziękowania złożyli im komendant powiatowy w Otwocku p.o. podinsp. Hubert Białogrodzki oraz jego zastępca podinsp. Andrzej Karpiński.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.