Zakochani w Wiązownie

Kilka tysięcy osób bawiło się podczas koncertu popularnej wokalistki Cleo na zakończenie rodzinnego pikniku WiązLove. Wcześniej atmosferę podgrzali aktorzy popularnego serialu „Ranczo” występujący w kabarecie Ranczo – Wilkowyje.

w IMG_0972a

Już nie Dni Gminy Wiązowna, a WiązLove – po raz pierwszy pod takim hasłem odbył się doroczny gminny piknik rodzinny. Były piękna pogoda, dobra zabawa, niezliczone tłumy mieszkańców, a wieczorem odbyły się koncert gwiazdy i tradycyjny pokaz fajerwerków.

Świętowanie zaczęło się od przeglądu lokalnych talentów. Wiązowna pochwaliła się tym, co ma najlepsze. Na scenie wystąpiły najpierw multimedalistki trenujące pod okiem Anny Chwalczuk w Sekcji Tańca Nowoczesnego RYTM. Po nich swoje umiejętności aktorskie zaprezentowała młodzież szkolna. Następnie wystąpił Chór Mienia River, w którym śpiewa m.in. przewodnicząca rady gminy Renata Falińska, wykonujący m.in. standardy z repertuaru Elvisa Presleya, Louisa Armstronga oraz Dżemu. Na uwagę zasługuje także występ utalentowanej mieszkanki gminy Dominiki Wieczorkowskiej, której na gitarze klasycznej akompaniował Roman Sadowski oraz gościnnie na gitarze basowej Jakub Dach.

W miarę pojawiania się na scenie kolejnych artystów tłum na placu przed nią coraz bardziej gęstniał. I choć tym razem nie było disco polo, mieszkańcy świetnie bawili się nawet przy pop-rockowych rytmach. Tuż przed występem gwiazdy wieczoru, którą była Cleo, na scenie pojawił się popularny aktor komediowy Piotr Pręgowski z kolegami. Kabaret Ranczo – Wilkowyje rozbawił publiczność do łez. Wykonawczyni przeboju „My Słowianie” pozostało już tylko porwać kilkutysięczną publiczność do wspólnej, blisko godzinnej zabawy, która trwałaby dłużej, gdyby nie ograniczenia czasowe narzucone przez organizatorów. Finałowym akcentem pikniku był efektowny pokaz sztucznych ogni.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.