Podinspektor Białogrodzki nowym szeryfem

Na fotelu otwockiego komendanta policji na dobre zasiadł już podinsp. Hubert Białogrodzki. We wtorek, 5 lipca odbyła się uroczystość przekazania podinspektorowi obowiązków komendanta powiatowego

komendant2

Mieszkańcy powiatu otwockiego mogą spać spokojnie. Powiatowym komendantem policji oficjalnie został podinsp. Hubert Białogrodzki, znany z uporu i wytrwałości w tropieniu przestępców. Przez ostatnie trzy miesiące podinsp. Białogrodzki pełnił obowiązki komendanta – „Linia” pisała o tym 4 kwietnia.

Od kilku dni podinsp. Białogrodzki jest już nowym komendantem powiatowym, który na dobre związał się z naszym regionem. We wtorek, 5 lipca na placu przed komendą w Otwocku odbyła się uroczystość przekazania obowiązków. Nowego szefa otwockiej jednostki oficjalnie powitali policjanci, samorządowcy i przedstawiciele innych służb.

Podczas uroczystości mł. insp. Piotr Berent, p.o. zastępcy komendanta stołecznego policji, serdecznie pogratulował podinsp. Białogrodzkiemu i życzył mu, aby jego służba zapewniła mieszkańcom jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa.

St. bryg. Mariusz Zabrocki, komendant otwockiej straży pożarnej, również pogratulował nowemu szefowi policji i wręczył mu drobny upominek: pluszowego misia strażaka.

– Oby współpraca między policją a strażą pożarną była zawsze solidna i każdego dnia wpływała na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa w powiecie otwockim – podkreślał st. bryg. Zabrocki, wręczając nowemu komendantowi miły podarunek.

Podinsp. Białogrodzki zapewnił, że zrobi wszystko, aby mieszkańcy regionu mogli spać spokojnie. Nowy komendant jest mieszkańcem Otwocka i doświadczonym policjantem z 22-letnim stażem. Przez większość służby zajmował się sprawami kryminalnymi. Wsadził za kraty wielu przestępców. Do niedawna, zajmując stanowisko zastępcy komendanta w komendzie rejonowej na Mokotowie, był odpowiedzialny za pion prewencji. Teraz jako powiatowy komendant zadba o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu otwockiego. Podinsp. Białogrodzkiemu gratulujemy i również życzymy powodzenia!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.