W weekend wyleją asfalt

Kierowców czekają kolejne utrudnienia! Drogowcy będą kłaść ostatnią warstwę asfaltu na ul. Patriotów w rejonie skrzyżowania z ul. Zwoleńską. Dlatego przez dwa weekendy (15-18 lipca i 22-25 lipca) ulica zostanie zamknięta dla ruchu.

objazd patriotów i zwolenska

Drogowcy zakończyli część robót i ul. Patriotów jest przejezdna. Kierowców jednak czekają utrudnienia w najbliższe dwa weekendy. Odcinek w rejonie skrzyżowania z ul. Zwoleńską zostanie zamknięty. – Wyłączenia z ruchu związane są z koniecznością wykonania prac wykończeniowych i położeniem ostatniej warstwy nawierzchni na jezdni ul. Patriotów, która została przebudowana w ramach budowy tunelu pod torami kolejowymi – informuje Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych w Warszawie.

Przez najbliższe dwa weekendy drogowcy zamkną zachodnią jezdnię ul. Patriotów w rejonie z ul. Zwoleńską. Odcinek będzie nieprzejezdny od godz. 22 w piątek, 15 lipca do godz. 6 w poniedziałek, 18 lipca. Podobnie będzie w kolejny weekend (22-25 lipca).

Objazd wytyczono wschodnią jezdnią ul. Patriotów oraz ul. K. Szpotańskiego z możliwością przejazdu przez tory kolejowe w Aninie lub Radości. Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych podkreśla, że prace przy budowie tunelu pod torami kolejowymi w Międzylesiu idą pełną parą. – W listopadzie zostanie udostępniony dla ruchu przebudowany układ drogowy wraz z tunelem i podziemnymi przejściami dla pieszych – zapewnia Zarząd Miejskich Inwestycji.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.