Niezłe kwiatki

Tyle kwiatów nie ma w żadnym innym mieście powiatu otwockiego. Karczew dosłownie kwitnie! Miasto po raz czwarty bierze udział w plebiscycie Terra Flower Power. Konkurs  wyłoni najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce. Karczew ma szanse na wygraną, więc już dziś głosuj na swoje miasto na stronie  plebiscyt.inspirowaninatura.pl

SYLWIA WYSOCKA

kwiaty

Skoro nie do trzech razy sztuka, to może do czterech? Dwa lata temu Karczew zajął trzecie miejsce w plebiscycie Terra Flower Power – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce. Czy w tym roku stanie na najwyższym stopniu podium? Wszystko jest możliwe, bo
o zwycięstwie zdecydują głosy internautów. – Zagłosujcie na Karczew i zachęćcie swoich bliskich oraz znajomych do głosowania. Każdy głos się liczy! – zachęca burmistrz Dariusz Łokietek.

Głosowanie jest dziecinnie proste. Wystarczy wejść na stronę plebiscyt.inspirowaninatura.pl i wśród zdjęć ułożonych w kolejności alfabetycznej miast znaleźć Karczew. Potem trzeba tylko kliknąć w duży znak plusa umieszczony przy fotografii. Głos zostanie doliczony automatycznie, a głosowanie nie wymaga logowania czy udostępniania danych osobowych. Warto też pamiętać, że każdy uczestnik może oddać głos jeden raz dziennie – codziennie do 29 sierpnia.

W mieście, które zdobędzie prestiżowy tytuł najpiękniej ukwieconego w Polsce, odbędzie się wyjątkowa sesja zdjęciowa do miejskiego kalendarza na 2017 r.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.