Narodowa Loteria Paragonowa i Lato z Radiem w Otwocku

28 sierpnia 2016 r. w godz. 16.00 – 23.00 w Otwocku (ul. Sportowa 1 – stadion OSK Otwock) odbędzie się ostatnia impreza Lata z Radiem z udziałem Narodowej Loterii Paragonowej. Na uczestników czekają liczne atrakcje oraz możliwość rejestracji paragonów w loterii.

nlp lr

Impreza będzie świetną okazją do zabawy dla całej rodziny. Dorośli będą mogli rejestrować paragony fiskalne na stronie loterii, sprawdzić swoją wiedzę w quizie edukacyjnym – dla najlepszych przewidziane są upominki, a także napić się aromatycznej kawy. Dla dzieci przygotowane jest specjalne show (do obejrzenia co godzinę), zabawa edukacyjna „Zrób zakupy w naszym sklepie”, kolorowanki, gry i wiele innych atrakcji. A na poczęstunek – popcorn.

Narodowa Loteria Paragonowa to akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów. Aby wziąć w niej udział trzeba zakupić towary lub usługi za min. 10 zł, zachować świadczący o tym paragon fiskalny i zarejestrować go w miesiącu zakupu na stronie internetowej loterii: http://www.loteriaparagonowa.gov.pl
Wszystkie wydarzenia dotyczące loterii można śledzić na jej profilach w mediach społecznościowych:

W ramach pikniku Lata z Radiem w Otwocku odbędą się także koncerty: Arki Noego, De Mono, T.Love oraz zespołu Golec uOrkiestra.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.