Ostatnie dni głosowania!

Tylko do 29 sierpnia można oddawać swój głos na najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce. O ten tytuł walczy Karczew, który w poprzednich edycjach konkursu zajmował wysokie pozycje. Pomóżmy mu w tym roku wygrać. Głosować można codziennie.

SYLWIA WYSOCKA

kfiotek

Karczew po raz kolejny znalazł się wśród wielu miast walczących o ten zaszczytny tytuł. W 2013 r. miasto zajęło czwarte miejsce, w 2014 r. – trzecie, a w 2015 r. – 13. Jak będzie w tym roku? To wszystko zależy od głosów internautów. Na Karczew można oddać głos na  stronie plebiscyt.inspirowaninatura.pl już tylko do 29 sierpnia. Wystarczy kliknąć przycisk „głosuję”, umieszczony przy zdjęciach z Karczewa. Głosowanie nie wymaga logowania, udostępniania danych osobowych ani posiadania konta w jakimkolwiek  serwisie społecznościowym. Głosy można oddawać z różnych urządzeń (komórki, tabletu, komputera stacjonarnego, laptopa) raz na 24 godziny.

Zwycięzcy otrzymają tytuł, nagrodę rzeczową w postaci kwietników miejskich, wizerunek ukwieconego miasta będzie zaś zdobił kalendarz, który powstanie w ramach konkursu. To już piąta edycja plebiscytu, mającego na celu wyłonienie i uhonorowanie miejscowości z najbardziej imponującym ukwieceniem. Pomysłodawcami akcji są autorzy bloga inspirowaniantura.pl, tworzonego z myślą o miłośnikach zieleni.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.