Papier na wagę złota

Tönsmeierek po raz drugi dotarł do Otwocka. Ten wesoły chłopiec, będący twarzą konkursu „Dołącz do drużyny Tönsmeier-eko”, zachęca przedszkolaki oraz uczniów szkół podstawowych i gimnazjów do zbiórki makulatury.

PRZEMEK SKOCZEK

TONSMEIEREK_OTWOCK

Spółka Tönsmeier Centrum  we współpracy z UM Otwocka, ponownie organizuje zbiórkę makulatury połączoną z konkursem i nagrodami. Zasady są proste. Placówki zainteresowane udziałem powinny przesłać wypełnione deklaracje dostępne na stronie http://www.toensmeier.pl (tam też znaleźć można pełny regulamin), zmobilizować uczniów do działania i zacząć zbierać makulaturę – gazety, katalogi, periodyki, zeszyty, książki, tekturę. Placówka z najlepszym wynikiem może liczyć na wspaniałe nagrody.

Konkurs trwa od 1 września do 20 listopada. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 16 grudnia.

O magazynowanie nie trzeba się martwić, ponieważ każda szkoła dostanie kontener na makulaturę, która co jakiś czas będzie przez organizatorów odbierana. Co najważniejsze, za tę makulaturę firma zapłaci szkole. Już na tym etapie każda z placówek ma więc gwarantowany zastrzyk gotówki do budżetu, bez względu na końcowy wynik konkursu. W finale przewidziano nagrody nie tylko dla najlepszej szkoły, ale też w kategoriach: Najlepszy uczeń i Najlepsza klasa.

– Serdecznie zapraszamy przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja do udziału w naszym konkursie. Zachętą niech będą wspaniałe nagrody i wkład, jaki wnosicie w propagowanie zasad selektywnej zbiórki – zaznacza Julia Glapińska, dyrektor ds. Promocji i Komunikacji w Tönsmeier Centrum.
Więcej informacji można uzyskać w siedzibie firmy Tönsmeier Centrum przy ul. Piastowej 2 w Otwocku, pod numerem tel. 22 710 10 80 oraz pisząc na adresem e-mail: otwock@toensmeier.pl i na stronie http://www.toensmeier.pl.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.