Rocko polo

Coroczny piknik rodzinny Pożegnanie Lata na Osiedlu Ługi minie w tanecznych rytmach, przy rock and rollu i disco polo już w sobotę, 3 września.

PRZEMEK SKOCZEK

The Rookles

Te tradycyjne zabawy plenerowe na karczewskim osiedlu pozwalają osłodzić koniec wakacji i zbliżający się finał lata. Piknik, odbywający się jak zawsze na parkingu przy ul. Miziołka, ruszy o godz. 15. Po wystąpieniu przedstawicieli władz samorządowych zaprezentuje się sekcja karate z Klubu Grota w towarzystwie instruktorki Klaudii Dąbrowskiej i Pawła Juszczyka, prezesa Uczniowskiego Klubu Sportów Walki BUSHI.

W programie są ponadto: występ grupy tanecznej z Klubu Grota, prowadzonej przez Katarzynę Macherską, prezentacja dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 im. M. Konopnickiej w Otwocku, koncerty grupy wokalnej Gębule i zespołu ludowego Sołtysi z MGOK Karczew, występ grupy Zdziśki z Klubu Grota i prezentacja Stowarzyszenia Pasjonatów Muzyki Trzy Czwarte.

Od godz. 18 ruszą koncerty gwiazd. Najpierw zagra nasz rockandrollowy towar eksportowy – The Rookles (fot.). Potem będzie już rdzennie polska muzyka taneczna: o godz. 19 wystąpi Mega Dance, o godz. 20 – 4Ever, a o godz. 21 rozpocznie się zabawa taneczna z zespołem Discors. Piknik zakończy się przed północą.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s