Wielka dziura zapraszała na urodziny

Miasto wykupiło powierzchnię reklamową na terenie tzw. wielkiej dziury w centrum. Zawisł tam ogromny baner reklamujący koncert z okazji 100-lecia Otwocka. Jednak włodarze chyba zorientowali się, że popełnili gafę, bo reklamę zaklejono.

ALEKSANDRA CZAJKOWSKA

otwock-dziura

Otwock od kilku lat toczy niekończącą się batalię o odzyskanie na drodze sądowej od spółki Dorex nieruchomości w centrum miasta, gdzie miała powstać galeria handlowo-usługowa. To ta sama spółka, od której miasto nie może wyegzekwować należności za bezumowne korzystanie z terenu, gdzie była fontanna, a miał on służyć jako plac budowy.

Tymczasem miasto na terenie tzw. wielkiej dziury wykupiło ogromny baner reklamujący imprezę jubileuszową na 100-lecie Otwocka. I nie jest to żart. Miejsce reklamowe zostało wykupione na zlecenie urzędu. Plakat był widoczny tylko kilka dni, bo potem go zaklejono.

Wiceprezydent Agnieszka Wilczek ma sprawdzić, ile miasto zapłaciło za umieszczenie tej reklamy, bo pytana o to na sesji 4 września, nie potrafiła udzielić odpowiedzi. – Będziemy chcieli ustalić, kto jest właścicielem nośników reklamowych, żeby od niego ściągnąć zaległe pieniądze, które należą się miastu – dodaje wiceprezydent Piotr Stefański.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.