Lokalne Ożywienie Gospodarcze

Już 29 września 2016 r. w sali widowiskowej Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Otwocku odbędą się drugie warsztaty Lokalnego Ożywienia Gospodarczego.

log

Ich tematem będzie „Diagnoza składników środowiska społeczno-gospodarczego i analiza Czterech Zasad Ożywienia społeczno-gospodarczego w powiecie otwockim. Spotkanie ponownie poprowadzi pani Jadwiga Olszowska-Urban. W trakcie warsztatów uczestnicy będą pracowali nad koncepcjami rozwoju naszego regionu zaproponowanymi w trakcie poprzedniego spotkania, które odbyło się w czerwcu. Będzie to zatem okazja do zweryfikowania pomysłów, spojrzenia na nie z nowej perspektywy lub – do wzmocnienia określonych rozwiązań.

Do udziału w warsztatach zapraszamy nie tylko uczestników poprzedniego spotkania, ale także nowe osoby, pragnące przyłączyć się do tworzenia propozycji projektów gospodarczego ożywienia powiatu.

Godziny warsztatów 9:00-14:30 (rejestracja rozpoczyna się o 8:30). Informacji w sprawie warsztatów udziela pani Katarzyna Śliz, tel. 22 788 28 20.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s