Piękne panie i ładni panowie

Mamy gorącego newsa, który zainteresuje wielu panów i zelektryzuje kobiety – w przyszłym roku konkurs Miss Ziemi Otwockiej wzbogaci się o wybory Mistera Ziemi Otwockiej.

PRZEMEK SKOCZEK

Obecną miss jest karczewianka Magdalena Kot
Obecną miss jest karczewianka Magdalena Kot

W 2017 roku odbędzie się piąta edycja konkursu. Pierwsze wybory zorganizowano w 2010 roku, wygrała je wówczas Agnieszka Kobza, rok później jurorzy wybrali Martę Januszaniec, a w 2012 tryumfowała Aleksandra Witos, która koronę najpiękniejszej nosiła aż cztery lata. Tyle bowiem trwała przerwa w organizacji konkursu, który reaktywowano w tym roku. Obecną, czwartą Miss Ziemi Otwockiej, jest Magdalena Kot z Karczewa.

– Tak jak zapowiadałem, w kolejnej edycji zapraszamy do udziału również młodych mężczyzn, którzy chcieliby zaprezentować się w naszym konkursie i zawalczyć o tytuł Mistera Ziemi Otwockiej – zdradza nam jako pierwszym dyrektor konkursu Łukasz Płaczek. – Castingi ruszą wcześniej niż zwykle, bo już w styczniu, na pewno będzie ich więcej. Liczymy na duże zainteresowanie. Finał jak zawsze wiosną. Więcej o wymaganiach i planach konkursowych już niebawem.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.