Piękne panie i ładni panowie

Mamy gorącego newsa, który zainteresuje wielu panów i zelektryzuje kobiety – w przyszłym roku konkurs Miss Ziemi Otwockiej wzbogaci się o wybory Mistera Ziemi Otwockiej.

PRZEMEK SKOCZEK

Obecną miss jest karczewianka Magdalena Kot

Obecną miss jest karczewianka Magdalena Kot

W 2017 roku odbędzie się piąta edycja konkursu. Pierwsze wybory zorganizowano w 2010 roku, wygrała je wówczas Agnieszka Kobza, rok później jurorzy wybrali Martę Januszaniec, a w 2012 tryumfowała Aleksandra Witos, która koronę najpiękniejszej nosiła aż cztery lata. Tyle bowiem trwała przerwa w organizacji konkursu, który reaktywowano w tym roku. Obecną, czwartą Miss Ziemi Otwockiej, jest Magdalena Kot z Karczewa.

– Tak jak zapowiadałem, w kolejnej edycji zapraszamy do udziału również młodych mężczyzn, którzy chcieliby zaprezentować się w naszym konkursie i zawalczyć o tytuł Mistera Ziemi Otwockiej – zdradza nam jako pierwszym dyrektor konkursu Łukasz Płaczek. – Castingi ruszą wcześniej niż zwykle, bo już w styczniu, na pewno będzie ich więcej. Liczymy na duże zainteresowanie. Finał jak zawsze wiosną. Więcej o wymaganiach i planach konkursowych już niebawem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s