Kradli w supermarkecie

Dwóch mężczyzn pod okiem kamery bezczelnie kradło alkohol i zupełnie nie przejmowało się tym, że ich twarze zarejestrował monitoring.

AGNIESZKA JASKULSKA

Złodzieje upatrzyli sobie sieć sklepów Tesco w Józefowie. Doszło tam do dwóch kradzieży. Pod koniec wakacji (28 sierpnia około godz. 15) jeden ze złodziei chodził między półkami, udając klienta. Gdy wydawało mu się, że nikt go nie widzi, zabrał sześć butelek alkoholu i wyszedł ze sklepu, nie płacąc rachunku.

z1
– Prawdopodobny sprawca kradzieży miał około 20-25 lat, był szczupłej budowy ciała, miał krótkie, ciemne włosy, ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem w kolorze ciemnym z charakterystycznym napisem na plecach „33”. Miał na sobie jeansy i sportowe buty – mówi asp. sztab. Sylwia Durlik z Komendy Powiatowej Policji.

Kolejna kradzież (29 sierpnia około godz. 9.40) w tym samym sklepie wyglądała bardzo podobnie.

z2
Mężczyzna w czerwonej koszulce, widoczny na zdjęciach, wyniósł ze sklepu artykuły warte ponad 460 zł. Złodziej miał około 25 lat. – Był szczupłej budowy ciała, miał ciemne, krótkie, włosy, czerwony T-shirt z żółtym logo Adidasa, krótkie ciemne spodenki, białe skarpetki i sportowe buty – opisuje asp. sztab. Sylwia Durlik.

Każdy, kto rozpoznaje mężczyzn widocznych na zdjęciach, proszony jest o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę, sierż. szt. Piotrem Laskusem z komisariatu przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 10 w Józefowie lub pod nr tel. 22 604 16 00.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.