Zaparkujesz na ulicy

W okresie Wszystkich Świętych w okolicach cmentarzy niektóre ulice zostaną wyłączone z ruchu i zamienią się w parkingi. Jednak do nekropolii i tak najlepiej dojechać komunikacją miejską.

cm-w-rembertowie-2015-b_1477058095

Dla tych, którzy mimo wszystko zdecydują się skorzystać z własnego samochodu, przygotowaliśmy informację o zmianach w ruchu drogowym w okolicach cmentarzy. Policja apeluje jednak do kierowców o ostrożną jazdę. Największy tłok na drogach będzie na trasach wyjazdowych z miasta w weekend i we wtorek, 1 listopada.

W sobotę i niedzielę (29 i 30 października) oraz we wtorek 1 listopada zostaną zamknięte dla ruchu samochodowego ulice przy nekropoliach w Marysinie Wawerskim i Rembertowie: ul. Grzybowa od ul. Długiej do ul. Zygmunta III oraz ul. Korkowa w okolicy cmentarza.

– Ponadto od soboty do wtorku zostanie wprowadzony zakaz zatrzymywania się na ulicy Korkowej od ul. Kościuszkowców do cmentarza oraz na ulicy Grzybowej od ul. Sosnowej do ul. Działyńczyków – informuje Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie. Ruch zostanie skierowany: al. Komandosów i ulicami Zygmunta III oraz Dokerów do parkingu zlokalizowanego pomiędzy ulicami: Grzybową, Działyńczyków, Dokerów, Fizylierów. Ponadto w poniedziałek, 31 października, ul. Grzybowa i ul. Korkowa będą przejezdne.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.