Kilometr do remontu

Przez kilka dni na drodze wojewódzkiej nr 801, na odcinku między Otwockiem a Karczewem podróżnych czeka wiele utrudnień. W środę, 2 listopada zaczyna się modernizacja tej części drogi.

AGNIESZKA JASKULSKA

801-remont-drogi

O utrudnieniach „Linia” informowała już wcześniej. Przypominamy, że tuż po Wszystkich Świętych drogowcy rozpoczynają modernizację kilometrowego odcinka „Nadwiślanki” od skrętu do Otwocka, na wysokości ul. Górczewskiej, aż do drugiego mostu na „801” w kierunku Karczewa. – W nocy ze środy, 2 listopada na czwartek, 3 listopada zostanie sfrezowana nawierzchnia drogi. Ruch będzie odbywał się wahadłowo – tłumaczy Stanisław Pawlak, dyrektor Rejonu Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich Otwock-Piaseczno.

– Natomiast w czwartek remontowany odcinek zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu – dodaje. Przywrócenie stałej organizacji ruchu nastąpi prawdopodobnie w poniedziałek, 7 listopada o godz. 6. Dla kierowców wyznaczono objazdy ulicami: Wiślaną, Świderską, Wyszyńskiego (Karczew), Kraszewskiego (Ot- wock) i Górczewską (Józefów).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s