Macie talent, to pokażcie!

Przypominamy, że już tylko do 10 listopada można zgłaszać się do „Otwock Talent Show” – miejskiego konkursu talentów adresowanego do dzieci i młodzieży w wieku 4-16 lat.

PRZEMEK SKOCZEK

rys. Robert Mirowski
rys. Robert Mirowski

Ogromne zainteresowanie telewizyjnymi konkursami talentów daje nadzieję, że nasza lokalna próba odkrycia najzdolniejszych dzieciaków będzie udana. Tym bardziej że składowi jurorskiemu przewodzić będzie gwiazda sceny, znany i lubiany tancerz Rafał Maserak.

Jeżeli wasze dziecko ma talent, np. śpiewa, tańczy, gra na instrumencie, posiada umiejętności gawędziarskie, aktorskie, kabaretowe, jest wyjątkowo sprawne fizycznie – ten konkurs jest dla niego! Do udziału można zgłaszać się do przyszłego czwartku, 10 listopada, wypełniając formularz rejestracyjny i dostarczając go do jednej z miejskich placówek oświatowych (przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja) lub do siedziby Oświaty Miejskiej w Otwocku. Formularz jest do pobrania ze stron internetowych: http://www.ock.com.pl, http://www.oswiata-otwock.pl, http://www.otwock.pl.

Następnie wszyscy chętni zostaną zaproszeni na precasting, którego celem będzie wyłonienie uczestników właściwej części konkursu. Finał odbędzie się w grudniu.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.