BMW. Bo Mogą Więcej

Ponad 11 200 zł zebrano podczas zbiórki i licytacji, które towarzyszyły III Zlotowi BMW Otwock. Wszystkie te środki zasilą konto Szymonka, który zmaga się z nowotworem oka.

PRZEMEK SKOCZEK

fot. Art Design – Kuba Ostrowski

Blisko 100 samochodów bawarskiej marki, około 250 uczestników – tegoroczny zlot przebiegał w kameralnej, jak na plenerowe imprezy, ale gorącej i wesołej atmosferze. Dopisała pogoda, choć przez wiele dni wcześniej i nazajutrz wciąż lało, tej niedzieli, 23 października, chmury odpuściły, odsłaniając kawałki błękitu i pozwalając przebić się słońcu. Cel akcji zyskał, jak widać, anielskie wsparcie.

– Ten zlot robiliśmy trochę na wariata. Zdecydowaliśmy się w czasie wrześniowej imprezy motocyklowej na rzecz Szymona, ponieważ chcieliśmy jako BMW Otwock zaangażować się w zbiórkę pieniędzy na jego leczenie. Mieliśmy tylko trzy tygodnie, ale udało się. Nasi przyjaciele to ludzie o wielkich sercach, dopisali, przyjechali goście z innych mazowieckich klubów, dostaliśmy mnóstwo gadżetów i ofert na usługi, które zlicytowaliśmy, i udało się zebrać 11 246 zł i 33 gr – wymienia dokładnie Łukasz Molak, jeden z organizatorów.

Jak zawsze nie zabrakło konkursów. Szczególnym powodzeniem cieszyły się te wymagające krzepy, takie jak trzymanie felg na czas (rekordziści wytrzymywali po kilkanaście minut!), oraz wiedzy o marce, choć ten ostatni był potraktowany z wielkim przymrużeniem oka. Następny zlot odbędzie się w jeszcze przyjemniejszych okolicznościach przyrody, w czerwcu 2017 roku. Szykujcie samochody!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.