Każda pomoc jest cenna

Przed nami jubileuszowy, dziesiąty jarmark Gwiazdobranie i Dawanie w Józefowie. Finał zaplanowano na 11 grudnia tradycyjnie w józefowskim Gimnazjum nr 1, ale już teraz można się włączyć do pomocy

gid

Gwiazdobranie i Dawanie to inicjatywa mieszkańców Józefowa, którzy postanowili pomagać chorym dzieciom ze swojego miasta – podopiecznym fundacji „Zdążyć z Pomocą”. W tym roku pieniądze będą zbierane aż dla 28 potrzebujących. Do akcji włączyła się m.in. Drużyna Błażeja organizująca wsparcie dla Błażeja Cymermana.

Specjalnie dla niego oddzielną zbiórkę będą prowadzili jego szkolni koledzy i koleżanki, uczniowie Gimnazjum nr 1. Tradycyjnie jedną z największych i najpopularniejszych atrakcji charytatywnego jarmarku jest licytacja pełna szalenie atrakcyjnych przedmiotów. Hity z zeszłego roku to np.: półmetrowy sękacz, koszulka z autografem Roberta Lewandowskiego, piłka z podpisami piłkarzy FC Liverpool. Tegoroczna lista powoli się zapełnia, są już na niej m.in.: książka „Ranczo” oraz zdjęcia z autografami gwiazd serialu, zaproszenia do restauracji i salonu urody.

Organizatorzy proszą o wsparcie każdego, kto ma możliwość zdobyć lub przekazać na aukcję coś cennego, oryginalnego i wyjątkowego. To dzięki ludziom o dobrym sercu każdego roku udaje się zebrać pieniądze na leczenie chorych dzieci.
Szczegóły można znaleźć na stronie www.gwiazdobranie.pl i profilu www.facebook.com/gwiazdobranie

„Linia Otwocka”, jak co roku,patronuje jarmarkowi.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.