Widziałeś go? Dzwoń na policję!

Ten młody brodaty mężczyzna to jeden ze sprawców, który zaatakował pasażera w pociągu SKM. Do zdarzenia doszło 19 września około godz. 20.40. Teraz szuka go policja.

AGNIESZKA JASKULSKA

napad
Kamery w pociągu zarejestrowały zarówno moment napaści, jak i wizerunek jednego z napastników, którzy zaatakowali i brutalnie pobili pasażera podróżującego SKM-ką. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 19 września około godz. 20.40 w pociągu na terenie Otwocka.

– Funkcjonariusze prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała – informuje asp. sztab. Sylwia Durlik z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. Policjanci poszukują jednego ze sprawców. – Mężczyzna jest średniej budowy ciała, w wieku 25-30 lat, ma około 180 cm wzrostu,  krótkie włosy, charakterystycznie zaczesane na jeża. W dniu zdarzenia ubrany był w kurtkę koloru czerwonego, ciemne jeansowe spodnie i czerwone sportowe buty – opisuje asp. sztab. Durlik.

Osoby, które rozpoznają widocznego na zdjęciu poszukiwanego mężczyznę, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę – asp. sztab. Marcinem Krzemińskim w komendzie policji przy ul. Pułaskiego 7a w Otwocku. Można również skontaktować się telefonicznie pod numerem 22 60 41 314.

2 komentarze do “Widziałeś go? Dzwoń na policję!

 • 22 listopada 2016 o 10:08
  Permalink

  niech go znajda i wykastrują idiotę!

  Odpowiedz
 • 22 listopada 2016 o 13:14
  Permalink

  Maszynista powinien zablokować możliwość otwarcia drzwi i zawiadomić policję lub ochronę dworca kolejowego w Otwocku.

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.