Widziałeś go? Dzwoń na policję!

Ten młody brodaty mężczyzna to jeden ze sprawców, który zaatakował pasażera w pociągu SKM. Do zdarzenia doszło 19 września około godz. 20.40. Teraz szuka go policja.

AGNIESZKA JASKULSKA

napad
Kamery w pociągu zarejestrowały zarówno moment napaści, jak i wizerunek jednego z napastników, którzy zaatakowali i brutalnie pobili pasażera podróżującego SKM-ką. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 19 września około godz. 20.40 w pociągu na terenie Otwocka.

– Funkcjonariusze prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała – informuje asp. sztab. Sylwia Durlik z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. Policjanci poszukują jednego ze sprawców. – Mężczyzna jest średniej budowy ciała, w wieku 25-30 lat, ma około 180 cm wzrostu,  krótkie włosy, charakterystycznie zaczesane na jeża. W dniu zdarzenia ubrany był w kurtkę koloru czerwonego, ciemne jeansowe spodnie i czerwone sportowe buty – opisuje asp. sztab. Durlik.

Osoby, które rozpoznają widocznego na zdjęciu poszukiwanego mężczyznę, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę – asp. sztab. Marcinem Krzemińskim w komendzie policji przy ul. Pułaskiego 7a w Otwocku. Można również skontaktować się telefonicznie pod numerem 22 60 41 314.

  • kris says:

    Maszynista powinien zablokować możliwość otwarcia drzwi i zawiadomić policję lub ochronę dworca kolejowego w Otwocku.

  • oburzona says:

    niech go znajda i wykastrują idiotę!

2 thoughts on “Widziałeś go? Dzwoń na policję!”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kontakt

05-400 OTWOCK, ul. Górna 9
tel./fax 22 710 12 10
tel. 22 710 0 999
e-mail: redakcja@linia.com.pl