Upominki za grosze

Gwiazdka tuż-tuż! Szukasz oryginalnego i niedrogiego prezentu dla dziecka pod choinkę? Odwiedź w najbliższą sobotę, 10 grudnia, pchli targ z używanymi zabawkami w Aninie.

AGNIESZKA JASKULSKA

dziee

Czy wiesz już, co sprawi przyjemność najbliższym? Prezent nie musi to być drogi ani nowy. Wystarczy, aby był trafiony w dziesiątkę. Potem wystarczy go już tylko ładnie zapakować i gotowe!

Dla tych, którzy jeszcze nie szukali upominku dla swoich pociech, mamy dobrą wiadomość. W sobotę, 10 grudnia, w godz. 14-17 w Szkole Podstawowej nr 218 przy ul. Kajki 80/82 w Aninie odbędzie się Wawerskie ToyStory, czyli kiermasz używanych zabawek. Będzie to już trzecia edycja tej imprezy.

Organizatorzy zachęcają wszystkich, aby podarowali drugie życie zabawkom, które od dawna leżą zapomniane w pokoju, na strychu, czy w piwnicy. – Nie trzeba ich wyrzucać. Wystarczy je odświeżyć i przynieść na kiermasz do szkoły. Tu z pewnością znajdzie się jakieś dziecko lub nastolatek, któremu wpadną w oko – podkreślają organizatorzy Wawerskiego ToyStory. I zapraszają w sobotę zarówno młodych sprzedawców, jak i kupujących (wraz z rodzicami) na pchli targ.

Podczas kiermaszu odbędą się również mikołajkowe warsztaty, zabawa Ciuchcia Skarbów, Koło Fortuny. Natomiast w Wielkiej Wymienialni Książek będzie można wymienić się książkami, które można przynieść z domu. Wstęp na kiermasz jest wolny, ale warto wcześniej zapisać się na imprezę pod adresem e-mail: wawerskietoystory@gmail.com.

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.