Komendant ma nowego zastępcę

Komisarz Zbigniew Szopa został mianowany zastępcą komendanta powiatowego policji podinsp. Huberta Białogrodzkiego.

AGNIESZKA JASKULSKA

Komisarz Zbigniew Szopa od poniedziałku pełni obowiązki pierwszego zastępcy komendanta powiatowego
Komisarz Zbigniew Szopa od poniedziałku pełni obowiązki pierwszego zastępcy komendanta powiatowego

Od kilku miesięcy fotel pierwszego zastępcy komendanta był pusty. Od poniedziałku, 28 listopada zasiada w nim komisarz Zbigniew Szopa, który jest w służbie od 1990 r. Od 2007 r. był on komendantem jednostki policji w Józefowie. Teraz swoje umiejętności i bogate doświadczenie  wykorzysta na stanowisku zastępcy komendanta powiatowego.

Kilka dni temu, podczas uroczystej odprawy służbowej, komendant podinsp. Hubert Białogrodzki wraz z innymi funkcjonariuszami kadry kierowniczej przywitał nowego zastępcę. Komisarz Zbigniew Szopa podziękował za miłe przywitanie i zapewnił, że dołoży wszelkich starań, aby nie zawieść zaufania, którym został obdarzony.

W komisariacie w Józefowie również nastąpiły zmiany. Dotychczasowy zastępca komendanta komisarza Szopy podkom. Marek Matosek także awansował. Od poniedziałku pełni obowiązki komendanta komisariatu w Józefowie. Nowemu pierwszemu zastępcy komendanta powiatowego oraz nowemu komendantowi jednostki w Józefowie funkcjonariusze i pracownicy administracji gratulują awansu i życzą wielu sukcesów zawodowych.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.