Mikołajki na OKS-ie

Miasto z myślą o najmłodszych mieszkańcach organizuje mikołajkowe spotkanie. W najbliższą sobotę, 10 grudnia zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do hali Otwockiego Klubu Sportowego. Start o godz. 11.

ALEKSANDRA CZAJKOWSKA

miki

Mikołajki na OKS-ie będą pełne atrakcji, i to w świątecznym klimacie. Podczas imprezy dzieciom będą towarzyszyć elfy i śnieżynki, przyjedzie też Mikołaj z prezentami. Najmłodsi z pewnością nie będą się nudzić. Przewidziane są liczne zabawy, w tym dekorowanie bombek, robienie łańcuchów na choinkę, modelowanie balonów, ozdabianie Mikołajowej czapki i pierniczków. Ci, którzy jeszcze nie napisali listu do Mikołaja, będą mieli okazję to zrobić. Nie zabraknie lubianych przez najmłodszych konkursów sportowych, malowania buziek, waty cukrowej i popcornu. Dzięki fotobudce będzie można uwiecznić na zdjęciu te wyjątkowe chwile.

Mikołajki potrwają do godz. 15.00. Wcześniej, bo ok. godz. 14, przewidywany jest przyjazd Mikołaja. Impreza jest otwarta i sfinansowana z budżetu miasta. Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie, jest to koszt ok. 10 tys. zł. O zorganizowanie mikołajek dla najmłodszych mieszkańców zawnioskowali do prezydenta radni na komisji oświaty.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.