„Godziny dla rodziny” bez ograniczeń

Już nie tylko trzy godziny w niedzielę rano, ale przez cały weekend mieszkańcy Karczewa mogą bezpłatnie korzystać z hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Program „Trzy godziny dla rodziny” zmienił się w „Godziny dla rodziny”.

SYLWIA WYSOCKA

pilka1

O pomyśle „Linia” pisała pod koniec października. Program „Trzy godziny dla rodziny” polegał na tym, że po dokonaniu telefonicznej rezerwacji mieszkańcy Karczewa w niedzielne przedpołudnia mogli bezpłatnie korzystać z hali i wyposażenia MOSiR-u. Chociaż oferta wydawała się atrakcyjna – można było umówić się ze znajomymi i pograć w koszykówkę, siatkówkę albo piłkę nożną – skorzystało z niej niewielu mieszkańców. Władze ośrodka doszły do wniosku, że niedzielne poranki nie sprzyjają rodzinnej aktywności fizycznej. Dlatego postanowiły rozszerzyć ofertę i zmienić dotychczasowe zasady funkcjonowania programu.

Od grudnia mieszkańcy Karczewa w miarę dostępności hali sportowej będą mogli korzystać z niej bezpłatnie we wszystkie soboty i niedziele w godzinach 9-20. Ale uwaga! To nie oznacza, że do hali będzie można wejść o dowolnej porze.

Informacje o wolnych terminach będą odtąd umieszczane na stronie internetowej MOSiR-u mniej więcej z tygodniowym wyprzedzeniem. Można je
także uzyskać telefonicznie u kierownika ds. sportu Grzegorza Ankiewicza, dzwoniąc pod numer 602 335 493, lub w sekretariacie placówki (tel. 22 780 62 80). W ten sam sposób trzeba także zarezerwować sobie halę.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.