Sylwestrowe race

Jeśli chcecie pożegnać stary i przywitać 2017 rok pośród wesołego tłumu, w plenerze, podziwiając pokaz sztucznych ogni, a na wyjazd do Warszawy nie macie ochoty, wybierzcie się do Otwocka lub Karczewa. Z kolei na fajerwerki 1 stycznia zapraszają Celestynów i Józefów

sylw

Otwocka noc sylwestrowa jak zawsze odbędzie się w małpim gaju, czyli na Skwerze 7. Pułku Łączności, Tym razem zabawa będzie również okazją do zakończenia jubileuszowego roku, w którym świętujemy 100-lecienadaniaOtwockowipraw miejskich. Podobnie jak przed rokiem 31 grudnia zamknięty zostanie pobliski odcinek ulicy Andriollego, gdzie stanie scena. Zabawę rozpocznie o godz. 22 DJ Green Jezus, specjalista od zakręconych, bardzo wesołych tanecznych rytmów, raczej alternatywnych niż dyskotekowych. Na godz. 23 zaplanowano koncert w wykonaniu Anny Świątczak. O północy wystrzelą fajerwerki, a po pokazie na scenę wróci wokalistka, aby zabawiać mieszkańców przez kolejną godzinę.

W Karczewie sylwestrowa zabawa rozpocznie się o godz. 23 w sercu miasta, czyli na Rynku Zygmunta Starego. W programie największe przeboje grane przez dj-a, życzenia noworoczne i pokaz sztucznych ogni. Plenerowy sylwester potrwa do godz. 1.

A już w najbliższą sobotę, 17 grudnia polecamy wizytę na Walbachowskim Jarmarku Bożonarodzeniowym. Na rynku pojawią się stragany z rękodziełem i lokalnymi przysmakami, będzie można posłuchać występów dzieci i wspólnie pośpiewać kolędy.

Bez szaleństw, za to z solidną porcją fajerwerków 1 stycznia odbędą się noworoczne spotkania w Józefowie i Celestynowie. W pierwszym będzie to 15-minutowy pokaz przy muzyce, przedstawiciele władz złożą też życzenia na nowy rok. Początek o godz. 20. W Celestynowie pokaz sztucznych ogni ruszy o godz. 18.10, a po nim zaplanowano zabawę taneczną z zespołem Cover.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.