W nowy rok z pięknymi piłkarkami

Zawodniczki OKS Otwock wspólnie ze swoim partnerem Świdermajer.info przygotowują specjalny kalendarz na rok 2017. Za projekt odpowiedzialna jest Marysia Szydłowska, która już wykonała sesję fotograficzną zespołu.

ooooks

– To była niezwykle udana runda dla całego zespołu, dlatego chcieliśmy w jakiś sposób podziękować za dotychczasową pracę.Wiemy, że dziewczyny potrzebują pieniędzy na przeprowadzenie letniego obozu. Wspólnie wpadliśmy więc na pomysł, żeby przygotować kalendarz, a dochód z jego sprzedaży przekazać na zorganizowanie obozu. Teraz szukamy sponsorów, którzy pomogliby wydać kalendarz –mówi Marysia Szydłowska.

Pierwsze efekty sesji można już obejrzeć na profilach społecznościowych OKS Otwock Kobiety oraz Marysia Szydłowska Fotografia. – Zależało mi, aby dziewczyny poczuły się podczas sesji jak prawdziwe modelki. Dla wielu z nich zetknięcie z profesjonalnymi makijażystkami okazało się prawdziwą przygodą, ale dzięki temu przed obiektywem czuły się niezwykle pięknie i wyjątkowo. To zresztą widać na fotografiach – dodaje Szydłowska.

Wszyscy chętni do wsparcia inicjatywy OKS-u lub zakupu kalendarza proszeni są o kontakt ze Świdermajer. info, OKS Otwock Kobiety lub Marysia Szydłowska Fotografia.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.