Jurek odpala orkiestrę!

Zespół Kombi ze Sławomirem Łosowskim w składzie będzie gwiazdą otwockiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będzie się też działo w Wiązownie, Józefowie i Celestynowie.

PRZEMEK SKOCZEK

Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom będzie grała jubileuszowa orkiestra, która niesie pomoc już od ćwierć wieku.

wosp-logo

W Otwocku organizację finału znów wziął na siebie Hufiec ZHP. Bawimy się w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury, gdzie w ciągu dnia będzie tętnić życiem sala widowiskowa, a od godz. 16 na plenerowej scenie zagrają: Happy Wafelky, The Foolishly (godz. 16.30), Hug The Devil (godz. 17), Brawlers & Bastards (godz. 17.30), Primary (godz. 18) i Świdermajer Orkiestra (godz. 19). O godz. 20 będzie tradycyjne światełko do nieba, czyli pokaz sztucznych ogni, a w finale o godz. 20.10 wystąpi zespół Kombi, ale nie ten z Grzegorzem Skawińskim w składzie, lecz formacja Sławomira Łosowskiego. Cóż, podziały są i wśród artystów, ale przeboje sprzed lat będą te same. Koncert poprowadzi Karolina Motylewska.

Karczew słynie z akcji WOŚP w hali sportowej MOSiR-u. W godz. 15-21 pojawią się tam m.in.: akrobaci Delfina Przeszłowska i Bartłomiej Byjoś (zwycięzcy V edycji „Mam Talent!”), Łukasz Świrk – „Człowiek Flaga”, iluzjonista Szymon Krzysztoszek, tancerze z Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej oraz UKS Duet, łucznicy, mistrzowie Polski z KS Drukarz Warszawa, reprezentanci rolkarzy z UKS Wilki, zespół Gębule. Gościem specjalnym będzie Zygmunt Chajzer.

Celestynów zaprasza do Zespołu Szkół w godz. 15-20. W programie są: występy dzieci z gminnych przedszkoli i szkół, ośrodka kultury i gimnazjum, pokaz cheerleaderek z Boru Regut oraz koncert zespołu Anonim. Będą też prowadzone sprzedaż cegiełek i loteria, nie zabraknie również smakołyków. O godz. 20 puścimy światełko do nieba.

W Józefowie sztab WOŚP, jak co roku, mieści się w SP nr 2 przy ul. Granicznej. W godz. 12-16 na szkolnej scenie planowane są występy uczniów, m.in. finalistów szkolnego konkursu talentów. Ponadto odbędą się zajęcia plastyczne, koralikowo i cała moc atrakcji. Sztab w Wiązownie będzie zlokalizowany w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym, gdzie w godz. 13-20.15 można liczyć na koncerty, pokazy tańca, warsztaty plastyczne i dużo dobrej zabawy. Na finał oczywiście pokaz fajerwerków.     n

One thought on “Jurek odpala orkiestrę!

  • 15 lutego 2017 o 21:54
    Permalink

    Mrówka Cała, Złoty Melon i Jasna Sprawa

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.