Widziałeś tragedię na przystanku?

Jeśli byłeś świadkiem dramatycznych zdarzeń, które pod koniec ubiegłego roku rozegrały się na przystanku autobusowym przy ul. Przewoskiej w Otwocku, koniecznie skontaktuj się z policją.

AGNIESZKA JASKULSKA

jed

O tragicznym wypadku, w którym zginęła starsza kobieta, „Linia” informowała tuż po nowym roku. – Do zdarzenia doszło 29 grudnia 2016 r. o godz. 15.15 na przystanku autobusowym przy ul. Przewoskiej na wysokości numeru 16 – mówi asp. sztab. Sylwia Durlik z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.

70-letnia mieszkanka Otwocka, która podróżowała autobusem linii Minibus marki mercedes, postanowiła wysiąść właśnie na tym przystanku. – Kierowca zamykając drzwi pojazdu, prawdopodobnie przycisnął wysiadającą kobietę lub drzwi zaczepiły o pasek jej torebki i 70-latka upadała pod koła odjeżdżającego autobusu – dodaje asp. sztab. Durlik. Niestety, mimo wysiłków lekarzy nie udało się uratować kobiety. 70-latka zmarła w szpitalu.

Teraz policja ustala okoliczności i przyczyny tego zdarzenia. Każdy szczegół może być ważny dla sprawy. Dlatego policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego otwockiej komendy poszukują osób, które 29 grudnia o godz. 15.15 były na przystanku autobusowym lub przechodziły ul. Przewoską w pobliżu miejsca zdarzenia. – Policjanci proszą świadków o pomoc w ustaleniu przebiegu zdarzeń. Każda informacja może okazać się istotna dla sprawy – podkreśla asp. sztab. Durlik. Osoby, które mogą pomóc policji, proszone są o kontakt z prowadzącym sprawę komisarzem Zbigniewem Kościankiem pod nr tel. 22 604 13 04 lub 22 604 13 06 albo z dyżurnym KPP pod nr tel. 22 604 12 13.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.