POMÓŻMY AGNIESZCE!

Zwracamy się do was, by opowiedzieć historię Agnieszki. W wieku czterech lat zdiagnozowano u niej cukrzycę typu I, której konsekwencją jest zespół stopy cukrzycowej. Agnieszce amputowano trzy palce lewej stopy oraz część palca prawej stopy. Oprócz cukrzycy cierpi na niewydolność nerek oraz celiakię.

sieradzka1

Obecny stan zdrowia naszej podopiecznej wymaga trzech wizyt tygodniowo w prywatnej klinice leczenia ran. Koszt jednej waha się od 150 do nawet 800 zł. Agnieszka musi być poddawana dializoterapii trzy razy w tygodniu. Kosztowne leczenie, dieta bezglutenowa i transport dramatycznie obciążają budżet domowy. Jedyne dochody Agnieszki to symboliczna renta. Bez pomocy rodziców, z którymi mieszka, leczenie byłoby niemożliwe.

Sytuacja finansowa rodziny nie pozwala na pokrycie kosztów drogiej terapii, jednak jest ona jedyną szansą na uratowanie nogi Agnieszki przed amputacją. Wierzymy, że wspólnymi siłami uda się nam zgromadzić kwotę, która pozwoli uratować nogę oraz umożliwi dostęp do leczenia, które jest jej niezbędne.

http://www.unitedway.pl/pomozmy-agnieszce

  • Wpłaty prosimy kierować na konto Fundacja United Way Polska 19 1030 1582 0000 0005 0102 1091 Bank Handlowy w Warszawie S.A., z dopiskiem: „Agnieszka Sieradzka”.
  • 1% podatku na leczenie Agnieszki Sieradzkiej: W zeznaniu podatkowym PIT wpisujemy numer KRS 0000071715 (bez nazwy fundacji), koniecznie wypełniając rybrykę „cel szczegółowy”: Agnieszka Sieradzka.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.