Kochać, jak to łatwo powiedzieć…

Uczucia trzeba okazywać codziennie, a nie tylko od święta. Ale właśnie święto zakochanych, czyli walentynki, to idealna okazja, żeby wyznać miłość. Napisz, jak bardzo kochasz swoją drugą połówkę, a przy odrobinie szczęścia spędzicie niezapomniany wieczór, bawiąc się na balu w Klubie Sosnowym!

WYLOSUJ ZAPROSZENIA NA BAL WALENTYNKOWY!

serca

To nie muszą być długie wyznania. Nie trzeba używać wielkich słów. Wystarczy kilka, ale płynących prosto z serca. Zrób ukochanej osobie miłą niespodziankę i złóż jej życzenia walentynkowe na łamach „Linii”. Możesz się pod nimi podpisać, np. pseudonimem, albo zrobić to anonimowo,
a swoje dane zastrzec do wiadomości redakcji. Wśród wszystkich Czytelników, którzy wezmą udział w naszej zabawie, wylosujemy dwa podwójne zaproszenia na wyjątkowy bal walentynkowo-karnawałowy, który odbędzie się w sobotę, 18 lutego w hotelu Klub Sosnowy (ul. Trakt Lubelski 40a). Na jego uczestników czeka wiele atrakcji, m.in. wykwintne dania z różnych kuchni świata, całonocna zabawa przy dźwiękach serwowanych przez DJ-a oraz możliwość wzięcia udziału w loterii z wartościowymi nagrodami.

Na wasze życzenia, napisane koniecznie na zamieszczonym w najnowszej „Linii Otwockiej” kuponie, czekamy do 10 lutego. Przysyłajcie je na adres: redakcja „Linii Otwockiej”, ul. Górna 9, 05-400 Otwock, z dopiskiem „Walentynki”. Nazwiska szczęśliwych zwycięzców opublikujemy w numerze z 13 lutego.

klub_sosnowy_6mod

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.