„Nukleon” zatańczył poloneza

W sobotę, 28 stycznia, na studniówce w sali bankietowej „U Wielgołaskich” bawili się tegoroczni maturzyści z otwockiego „Nukleona”. Zaczęli staropolskim polonezem, a zabawę zakończyli tradycyjnie nad ranem.

ARTUR KUBAJEK

Ta noc z pewnością zapisze się na lata w pamięci tegorocznych absolwentów „Nukleonika”. Dla wielu z ich był to pierwszy w życiu dorosły bal. Zanim młodzież ruszyła na parkiet, głos zabrała dyrektor szkoły Monika Chudek. Powitała zaproszonych gości i podziękowała rodzicom za zaangażowanie w organizację studniówki. Zwróciła się również do głównych bohaterów tego wieczoru – maturzystów. Przed najważniejszym egzaminem w życiu pani dyrektor życzyła im samych sukcesów na maturze i oczywiście udanej zabawy. Do życzeń przyłączyli się także obecni na balu samorządowcy, m.in. starosta otwocki Mirosław Pszonka, członek zarządu powiatu Aneta Bartnicka, wiceprzewodnicząca rady powiatu Barbara Markowska i prezydent Otwocka Zbigniew Szczepaniak.

Głos zabrali także sami maturzyści. W ich imieniu dwoje uczniów podziękowało dyrekcji oraz wszystkim pedagogom za stworzenie w szkole wspaniałej atmosfery, która sprzyja nauce i rozwijaniu własnych zainteresowań. Szczególne podziękowania skierowali do wychowawczyń klas maturalnych: Olimpii Laseckiej, Ewy Mizerskiej-Błasiak i Joanny Siwek.

Tradycyjnie pierwszym tańcem był polonez. Przepięknie ubrani uczniowie klas maturalnych zachwycili wszystkich zebranych. A potem były już mniej tradycyjne solowe i grupowe taneczne szaleństwa. Wszyscy naprawdę świetnie bawili się do białego rana. Teraz przed maturzystami czas intensywnej nauki. Życzymy wszystkim powodzenia podczas czekających ich w maju egzaminów!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.