Czytelnia 24h

Biblioteka Publiczna w Celestynowie uruchomiła czytelnię internetową. W jej zbiorach jest 1410 elektronicznych książek.

PRZEMEK SKOCZEK

eb

Ta inicjatywa to wyjście naprzeciw oczekiwaniom czytelników, którzy zgłaszali chęć korzystania z tej formy kontaktu z książką. Placówka, dołączając do Mazowieckiego Konsorcjum Bibliotek Publicznych, umożliwiła wypożyczanie książek bez wychodzenia z domu. Publikacje specjalistyczne, popularnonaukowe, beletrystyczne w języku polskim są dostępne na platformie IBUK Libra, która obecnie zapewnia dostęp do 1410 elektronicznych książek.

Aby mieć do nich dostęp, wystarczy tylko założyć kartę, odebrać osobiście w bibliotece swój indywidualny kod PIN, założyć konto na http://www.libra.ibuk.pl, zalogować się na swoje konto i wprowadzić otrzymany PIN. Z platformy IBUK Libra możemy oczywiście korzystać przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, na komputerze, smartfonie, laptopie czy tablecie, wszędzie, gdzie jest dostęp do internetu.

Po szczegółowe informacje zapraszamy do Biblioteki Publicznej w Celestynowie, w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godz. 10-18, tel. 22 789 71 02, http://www.biblioteka.itsmedia.pl

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.