Margaret w Otwocku

Gwiazdą tegorocznego koncertu „Nauczyciele dzieciom” będzie Margaret. Wokalistka wystąpi w Otwocku już za miesiąc, 11 marca w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury.

PRZEMEK SKOCZEK

margaret-od-menago

Koncerty charytatywne organizowane przez nauczycieli, pracowników i rodziców dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 im. Marii Konopnickiej w Otwocku nie mają długiej tradycji, ale są już legendą.

Na czym polega ich wyjątkowość? To zawsze radosne, nieco szalone święto, podczas którego obok zawodowych artystów występują lokalni amatorzy, a wisienką na torcie jest zawsze wielki show przygotowany przez nauczycieli.

Każda z dotychczasowych trzech edycji była też okazją do spotkania z gwiazdami polskiej sceny. Dla ośrodka przy ul. Majowej zagrali już: Papa Dance, Kamil Brzozowski, Kuba Sienkiewicz, zespół IRA. W tym roku do tego grona dołączy Margaret – jedna z najpopularniejszych obecnie piosenkarek w kraju. Możemy spodziewać się prawdziwego szturmu po cegiełki-wejściówki, które są już dostępne u organizatora: SOSW przy ul. Majowej 17/19 w Otwocku, tel. 22 779 32 41.

Więcej informacji o programie już niebawem. „Linia Otwocka” jak co roku jest patronem medialnym koncertu.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.