Tuszowski nowym komendantem

Bryg. Krzysztof Tuszowski, który przez wiele lat był związany z otwocką strażą pożarną, awansował. Od 11 lutego pełni obowiązki komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

AGNIESZKA JASKULSKA

tuszowski

Bryg. Tuszowski to doświadczony strażak. Z mundurem związany jest już od ponad 27 lat. Do tej pory był naczelnikiem Wydziału Operacyjnego PSP, Otwocku i przez ponad dekadę pełnił również funkcję oficera prasowego. Teraz ze smutkiem rozstaje się z otwocką strażą pożarną. Bryg. Tuszowski zakończył służbę w Otwocku i od 11 lutego pełni obowiązki komendanta powiatowego PSP w Garwolinie, którym dotychczas był st. bryg. Dariusz Sadkowski (po 37 latach pracy odszedł na emeryturę). W piątek, 10 lutego w siedzibie garwolińskiej straży pożarnej odbył się uroczysty apel.

Bryg. Krzysztof Tuszowski przyznaje: – Powołanie na stanowisko komendanta powiatowego w Garwolinie jest dla mnie dużym honorem, dumą i zaszczytem. Dziękuję za zaufanie, którym zostałem obdarzony. Mam nadzieję, że zdobyte doświadczenie pozwoli mi sprostać wszystkim wyzwaniom – przyznaje nowy komendant z Garwolina. I dodaje, że liczy nie tylko na dobrą współpracę z jednostką PSP i 102 jednostkami Ochotniczych Straży Pożarnych, ale również z 14 samorządami regionu garwolińskiego i innymi instytucjami. – Wszystko to w jednym celu – aby mieszkańcy powiatu czuli się bezpieczniej – podkreśla bryg. Tuszowski.

Redakcja „Linii Otwockiej” dziękuje bryg. Krzysztofowi Tuszowskiemu za dotychczasową współpracę. Gratulujemy również awansu i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

One response to “Tuszowski nowym komendantem

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s