Wirujący nauczyciele

Znamy kolejne szczegóły programu koncertu „Nauczyciele dzieciom”, który odbędzie się już 11 marca. Dla zainteresowanych mamy ważną wiadomość:
cegiełki-wejściówki są na wyczerpaniu!

nauczyciele-dzieciom

PRZEMEK SKOCZEK

Koncert charytatywny, którego organizatorem jest Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 im. Marii Konopnickiej przy ul. Majowej w Otwocku, odbędzie się jak co roku w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury. Znów szykuje się ekscytujący program. Obok lokalnych zespołów, takich jak: Fanaberia i Wczorajsi (to nowa formacja złożona z licealistów i studentów), wystąpią wyjątkowi goście, m.in. Tomasz Supron i Kinga Głogowska oraz taneczny zespół z 4R Active Studio.

Nie zabraknie oczywiście samych nauczycieli i rodziców, którzy szykują występ kabaretowy, indywidualne i grupowe popisy wokalne oraz na wielki finał tradycyjny taneczno-muzyczny show, tym razem inspirowany filmem „Dirty Dancing”. Przed laty, gdy debiutował on na polskich ekranach, otrzymał tytuł „Wirujący seks”. To powinno jeszcze bardziej zaostrzyć apetyty widzów.

Gościem specjalnym wieczoru będzie jedna z najpopularniejszych polskich artystek – Margaret. Zabawa zacznie się w sobotę, 11 marca o godz. 17. Cegiełki-wejściówki są do nabycia u organizatorów (SOSW, ul. Majowa 17/19, Otwock, tel. 22 779 32 41),  ale zostało ich już niewiele

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.