Ośmioro kandydatów na dyrektora

Zarząd Gospodarki Mieszkaniowej nadal nie ma głównego szefa. Do konkursu na to stanowisko zgłosiło się aż ośmioro kandydatów. Wśród nich jest przyszły dyrektor ZGM-u, którego mamy poznać jeszcze w tym tygodniu.

ALEKSANDRA CZAJKOWSKA

Kandydatury można było składać do 21 marca. Wymagania stawiane przez urząd nie były zbyt wygórowane. Wiemy już, że na stanowisko dyrektora ZGM jest ośmioro chętnych. Trzech kandydatów jest z Otwocka, a pozostali są z Warszawy (jak nieoficjalnie ustaliła „Linia”, jedną z nich jest osoba, która wcześniej zajmowała wysokie stanowisko w urzędzie miasta). Towarzystwo jest mieszane, damsko-męskie.

Prezydent Zbigniew Szczepaniak powołał już komisję rekrutacyjną, która wybierze nowego dyrektora. W jej składzie znaleźli się: wiceprezydent Agnieszka Wilczek jako przewodnicząca, wiceprezydent Piotr Stefański oraz kierownik biura kadr i szkoleń w urzędzie miasta Katarzyna Zajączkowska. Na początku tygodnia komisja przeprowadzi rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami. Jak się dowiedzieliśmy, kilka dni później powinniśmy poznać nazwisko nowego dyrektora ZGM-u.

Przypomnijmy, że zastąpi on na tym stanowisku zwolnionego przez prezydenta 2 lutego br. Mirosława Andrasiaka. Do czasu rozstrzygnięcia konkursu pełniącym obowiązki dyrektora ZGM-u jest Tomasz Grzanka.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.