Tort dla Kubusia

Pierwsze kroki w poznawaniu świata dzieci stawiają w przedszkolu. W symboliczny sposób przedstawiło to widowisko przygotowane z okazji święta Przedszkola nr 18 im. Kubusia Puchatka w Otwocku.

PRZEMEK SKOCZEK

Urodzinowa feta zgromadziła w kameralnej salce otwockiego przedszkola tłumy przyjaciół i rodziny „jubilata”. I nie ma w tych określeniach
przesady, ponieważ zarówno dla dzieci, jak i pracowników placówki, z dyrektor Hanną Gołębiowską na czele, jest ona dosłownie drugim domem.
Tu spędzają dużo czasu, sprawami tego miejsca żyją, tu czują się bezpiecznie i mogą liczyć na wsparcie bliskich. Wśród gości nie zabrakło
przedstawicieli samorządu, dyrektorów innych przedszkoli i szkół oraz szefa ZNP.

Najważniejsze były jednak dzieci, te na widowni i na scenie, które zabrały wszystkich w radosną, kolorową, muzyczną podróż dookoła świata. Bohaterowie: Kubuś Puchatek, Prosiaczek, Kłapouchy, Tygrysek i Krzyś odwiedzili kilka egzotycznych zakątków. Na Hawajach spotkali piratów, morską faunę i roztańczoną nimfę, na Dzikim Zachodzie kowbojów, w Hiszpanii tancerki flamenco i wąsatego gitarzystę (którzy, o dziwo, śpiewali i tańczyli do słynnego włoskiego przeboju „Volare”, ale i tak brawo za energię), a w Chinach ogromnego smoka, który wywołał w sali sporo zamieszania.

Był czas podziękowań, gratulacji, uścisków i prezentów, a na zakończenie wszyscy skosztowali urodzinowego tortu.
Przyłączamy się do życzeń kolejnych szczęśliwych 30 lat!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.