Zagraj przed Comą i Luxtorpedą

Klub Smok zaprasza wszystkie lokalne zespoły grające w stylistyce okołorockowej do udziału w przeglądzie Rock Point Otwock. Najlepszy band zagra w czerwcu na Powiatowym Festiwalu Kultury.

PRZEMEK SKOCZEK

Już po raz 14. odbędzie się Powiatowy Festiwal Kultury. Wśród licznych atrakcji tymi najbardziej wyczekiwanymi są zwykle koncerty. Gwiazdami tegorocznej edycji będą: otwocka grupa The Rookles, zespół Coma oraz Luxtorpeda. Będzie zatem bardzo rockowo. Zagrać przed takimi formacjami to marzenie każdej młodej kapeli. Jak się okazuje, teraz może się ono spełnić.

– Nasz przegląd ma na celu wyłonienie grupy, która zagra jako support przed Comą i Luxtorpedą – wyjaśnia Jacek Grymuza, kierownik Klubu Smok. – Zasady mamy proste. Zgłaszać się można do 30 kwietnia w Klubie Smok. Na podstawie nadesłanych utworów wyłonimy zespoły, które zaprosimy do finałowego koncertu 12 maja. Z nich jurorzy wybiorą zwycięzcę, który 11 czerwca zagra na dużej scenie podczas XIV Powiatowego Festiwalu Kultury.

Brzmi obiecująco, zwłaszcza że przy okazji my, widzowie, zyskamy ciekawy koncert będący – mamy nadzieję – szerokim przeglądem lokalnych grup. Jest już kilku potencjalnych kandydatów do finału, ale wciąż pojawiają się nowe talenty i objawienia, liczymy więc na to, że przy tej okazji poznamy kolejne. Pytania i zgłoszenia należy kierować na adres: klubsmok@otwock.pl

Klub Smok, ul. Warszawska 11/13, tel. 22 779 26 61, www.klubsmok.com

  • Tess says:

    Ale fajnie, ze bedzie Luxtorpeda!

One thought on “Zagraj przed Comą i Luxtorpedą”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kontakt

05-400 OTWOCK, ul. Górna 9
tel./fax 22 710 12 10
tel. 22 710 0 999
e-mail: redakcja@linia.com.pl