Zagraj przed Comą i Luxtorpedą

Klub Smok zaprasza wszystkie lokalne zespoły grające w stylistyce okołorockowej do udziału w przeglądzie Rock Point Otwock. Najlepszy band zagra w czerwcu na Powiatowym Festiwalu Kultury.

PRZEMEK SKOCZEK

Już po raz 14. odbędzie się Powiatowy Festiwal Kultury. Wśród licznych atrakcji tymi najbardziej wyczekiwanymi są zwykle koncerty. Gwiazdami tegorocznej edycji będą: otwocka grupa The Rookles, zespół Coma oraz Luxtorpeda. Będzie zatem bardzo rockowo. Zagrać przed takimi formacjami to marzenie każdej młodej kapeli. Jak się okazuje, teraz może się ono spełnić.

– Nasz przegląd ma na celu wyłonienie grupy, która zagra jako support przed Comą i Luxtorpedą – wyjaśnia Jacek Grymuza, kierownik Klubu Smok. – Zasady mamy proste. Zgłaszać się można do 30 kwietnia w Klubie Smok. Na podstawie nadesłanych utworów wyłonimy zespoły, które zaprosimy do finałowego koncertu 12 maja. Z nich jurorzy wybiorą zwycięzcę, który 11 czerwca zagra na dużej scenie podczas XIV Powiatowego Festiwalu Kultury.

Brzmi obiecująco, zwłaszcza że przy okazji my, widzowie, zyskamy ciekawy koncert będący – mamy nadzieję – szerokim przeglądem lokalnych grup. Jest już kilku potencjalnych kandydatów do finału, ale wciąż pojawiają się nowe talenty i objawienia, liczymy więc na to, że przy tej okazji poznamy kolejne. Pytania i zgłoszenia należy kierować na adres: klubsmok@otwock.pl

Klub Smok, ul. Warszawska 11/13, tel. 22 779 26 61, http://www.klubsmok.com

One response to “Zagraj przed Comą i Luxtorpedą

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s