Ługi już czyste!

Puste butelki, puszki, stare ubrania oraz inne odpady już nie zaśmiecają osiedla Ługi. Dzięki akcji sprzątania przeprowadzonej w sobotę, 8 kwietnia
wokół bloków jest czysto i przyjemnie.

TEKST I ZDJĘCIA: ALEKSANDRA CZAJKOWSKA

Mieszkańcy nie zawiedli, pogoda też dopisała. W sobotnie przedpołudnie mali i duzi razem wysprzątali otwocką część osiedla Ługi. Zwłaszcza teren przy ul. Danuty, ul. Ługi i las wokół kościoła. Zebrano około 40 worków odpadów. Podstawiony kontener był prawie pełen śmieci.

– Jak na pierwszy raz przyszło sporo osób, niektórzy nawet całymi rodzinami. Dziękuję wszystkim za udział i pomoc w sprzątaniu naszej małej ojczyzny, czyli osiedla Ługi. A księdzu proboszczowi Dariuszowi Bali za pomoc w nagłośnieniu akcji – mówi organizator wiosennych porządków, radny z tego okręgu Marcin Kraśniewski, który razem z synkiem i żoną także wziął udział w sprzątaniu.

Mamy nadzieję, że inicjatywa zapoczątkowana przez radnego przyjmie się i za rok zgromadzi jeszcze więcej rąk do pracy. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji na Facebooku.

  • Tomek says:

    Świetna akcja. Zawsze byłem zwolennikiem takiej integracji i dbania o wspólne dobro. Za komuny szkoły organizowały takie imprezy i nikomu nie ujmowało to honoru. Gratulacje dla radnego, któremu udało się namówić ludzi i podziękowania dla osób biorących w tym udział.

One thought on “Ługi już czyste!”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kontakt

05-400 OTWOCK, ul. Górna 9
tel./fax 22 710 12 10
tel. 22 710 0 999
e-mail: redakcja@linia.com.pl

REKLAMA

OGŁOSZENIE