Ługi już czyste!

Puste butelki, puszki, stare ubrania oraz inne odpady już nie zaśmiecają osiedla Ługi. Dzięki akcji sprzątania przeprowadzonej w sobotę, 8 kwietnia
wokół bloków jest czysto i przyjemnie.

TEKST I ZDJĘCIA: ALEKSANDRA CZAJKOWSKA

Mieszkańcy nie zawiedli, pogoda też dopisała. W sobotnie przedpołudnie mali i duzi razem wysprzątali otwocką część osiedla Ługi. Zwłaszcza teren przy ul. Danuty, ul. Ługi i las wokół kościoła. Zebrano około 40 worków odpadów. Podstawiony kontener był prawie pełen śmieci.

– Jak na pierwszy raz przyszło sporo osób, niektórzy nawet całymi rodzinami. Dziękuję wszystkim za udział i pomoc w sprzątaniu naszej małej ojczyzny, czyli osiedla Ługi. A księdzu proboszczowi Dariuszowi Bali za pomoc w nagłośnieniu akcji – mówi organizator wiosennych porządków, radny z tego okręgu Marcin Kraśniewski, który razem z synkiem i żoną także wziął udział w sprzątaniu.

Mamy nadzieję, że inicjatywa zapoczątkowana przez radnego przyjmie się i za rok zgromadzi jeszcze więcej rąk do pracy. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji na Facebooku.

One response to “Ługi już czyste!

  1. Świetna akcja. Zawsze byłem zwolennikiem takiej integracji i dbania o wspólne dobro. Za komuny szkoły organizowały takie imprezy i nikomu nie ujmowało to honoru. Gratulacje dla radnego, któremu udało się namówić ludzi i podziękowania dla osób biorących w tym udział.

    Lubię to

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s