Poznajesz swój rower?

Podczas nalotu na jedną z posesji w Józefowie kryminalni odnaleźli osiem skradzionych rowerów. Teraz policja publikuje ich zdjęcia i szuka właścicieli pojazdów. Jeśli rozpoznajesz swój rower, koniecznie skontaktuj się z Komisariatem Policji w Józefowie albo zadzwoń pod numer telefonu 22 780 11 28 lub 22 789 21 07.

AGNIESZKA JASKULSKA

Skradzione rowery kilku marek, pochodzące z włamań do piwnic i mieszkań były ukryte w różnych miejscach na terenie posesji w Józefowie. – Osiem jednośladów miało zeszlifowane numery identyfikacyjne. Niektóre zostały już przemalowane na inny kolor, aby właściciele nie mogli rozpoznać cech szczególnych – tłumaczy podinsp. Piotr Zakrzewski z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.

Od kilku dni policja poszukuje właścicieli skradzionych rowerów. Jeden z ośmiu jednośladów wrócił już do właściciela. Okazało się, że nowiutkiego krossa skradziono podczas majówki mężczyźnie, który dopiero go kupił. Funkcjonariusze poszukują pozostałych osób, do których należą odzyskane rowery, i jednocześnie przypominają, aby nie zostawiać jednośladów „na chwilkę” bez odpowiedniego zabezpieczenia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s