Zaroi się od gwiazd

Rodzinny piknik z okazji Dnia Dziecka organizowany przez Fundację Polsat odbędzie się już w sobotę, 3 czerwca w parku miejskim w Otwocku. Na scenie wystąpi wiele gwiazd z Kayah na czele.

PRZEMEK SKOCZEK

Ten piknik to prezent Polsatu, swoista wisienka na torcie, jakim jest wyremontowany za ponad 1 mln zł oddział dziecięcy w Powiatowym Centrum Zdrowia. Zabawa będzie połączona ze zbiórką funduszy, które mają pomóc doposażyć pediatrię w szpitalu przy ul. Batorego.

Piknik, który rozpocznie się w samo południe, zapowiada się wyjątkowo. Przede wszystkim dzieciaki czeka mnóstwo dostępnych nieodpłatnie atrakcji. Będą to m.in.: gry i zabawy, warsztaty naukowe i rzemieślnicze, symulatory jazdy samochodem WRC i F1, a także tor do jazdy Seagwayem.

Na scenie zaroi się od gwiazd. O godz. 14.30 wystąpi Anna Wyszkoni, a potem zagra fantastyczna Arka Noego, zatańczą też dzieci z józefowskiego Zespołu Tańca Polskiego oraz Joanna i Dariusz Popławscy. Druga część koncertu rozpocznie się o godz. 19, a zagrają: Urszula, Kayah, Kamil Bednarek, Danzel, Big Cyc i nasz lokalny akcent – Świdermajer Orkiestra. Nie zabraknie gwiazd Polsatu znanych na co dzień z telewizji: Agnieszki Hyży, Pauliny Sykut-Jeżyny, Krzysztofa Ibisza, Macieja Dowbora oraz Macieja Rocka. Koncert będzie relacjonowała Telewizja Polsat, część występów zostanie pokazana na żywo.

Warto wziąć udział w loterii charytatywnej. Cegiełki pomogą szpitalowi, a uczestnikom dadzą szansę na wylosowanie cennych nagród, m.in. najnowszych telefonów komórkowych. Piknikowi towarzyszy akcja „Motoserce” – zbiórka krwi będzie prowadzona od godz. 10 przed budynkiem Liceum Ogólnokształcącego im. K. I. Gałczyńskiego.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.