Zaroi się od gwiazd

Rodzinny piknik z okazji Dnia Dziecka organizowany przez Fundację Polsat odbędzie się już w sobotę, 3 czerwca w parku miejskim w Otwocku. Na scenie wystąpi wiele gwiazd z Kayah na czele.

PRZEMEK SKOCZEK

Ten piknik to prezent Polsatu, swoista wisienka na torcie, jakim jest wyremontowany za ponad 1 mln zł oddział dziecięcy w Powiatowym Centrum Zdrowia. Zabawa będzie połączona ze zbiórką funduszy, które mają pomóc doposażyć pediatrię w szpitalu przy ul. Batorego.

Piknik, który rozpocznie się w samo południe, zapowiada się wyjątkowo. Przede wszystkim dzieciaki czeka mnóstwo dostępnych nieodpłatnie atrakcji. Będą to m.in.: gry i zabawy, warsztaty naukowe i rzemieślnicze, symulatory jazdy samochodem WRC i F1, a także tor do jazdy Seagwayem.

Na scenie zaroi się od gwiazd. O godz. 14.30 wystąpi Anna Wyszkoni, a potem zagra fantastyczna Arka Noego, zatańczą też dzieci z józefowskiego Zespołu Tańca Polskiego oraz Joanna i Dariusz Popławscy. Druga część koncertu rozpocznie się o godz. 19, a zagrają: Urszula, Kayah, Kamil Bednarek, Danzel, Big Cyc i nasz lokalny akcent – Świdermajer Orkiestra. Nie zabraknie gwiazd Polsatu znanych na co dzień z telewizji: Agnieszki Hyży, Pauliny Sykut-Jeżyny, Krzysztofa Ibisza, Macieja Dowbora oraz Macieja Rocka. Koncert będzie relacjonowała Telewizja Polsat, część występów zostanie pokazana na żywo.

Warto wziąć udział w loterii charytatywnej. Cegiełki pomogą szpitalowi, a uczestnikom dadzą szansę na wylosowanie cennych nagród, m.in. najnowszych telefonów komórkowych. Piknikowi towarzyszy akcja „Motoserce” – zbiórka krwi będzie prowadzona od godz. 10 przed budynkiem Liceum Ogólnokształcącego im. K. I. Gałczyńskiego.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.