Kolejna inwestycja w centrum Otwocka

Trwają prace przy budowie wielorodzinnego budynku mieszkalnego przy ulicy Sosnowej w Otwocku. Realizowana inwestycja obejmuje budowę czteropiętrowego budynku, w którym zaprojektowano 35 mieszkań o powierzchni od 30 do 112 m2, dwa lokale usługowe oraz dwupoziomowy garaż. W ramach inwestycji powstanie również parking dla samochodów osobowych, który będzie służyć mieszkańcom okolicznych budynków.

IGOR NOWACKI

Inwestorem jest spółka Park Sosnowa, a prace budowlane są prowadzone w trybie Generalnego Wykonawstwa przez firmę Strabag, będącą częścią dużego europejskiego koncernu budowlanego. W imieniu inwestora nadzór nad jakością wykonywanych prac oraz sprawdzenie ich rzetelności i zgodności z zasadami wiedzy technicznej prowadzą inżynierowie z renomowanej firmy cmT.

Cieszymy się, że udało się nam przekonać do współpracy przy naszym stosunkowo niewielkim obiekcie tak doświadczonych partnerów, którzy na co dzień pracują przy zdecydowanie większych i bardziej skomplikowanych budowach – przyznaje Anna Binkiewicz, członek zarządu spółki Park Sosnowa. Daje nam to pewność, że budynek będzie zrealizowany w standardzie, którego nie powstydziłyby się warszawskie apartamentowce, a wszelkie zobowiązania zostaną wykonane bez zwłoki. Budynek ma być naszą wizytówką, dlatego również na etapie prac projektowych przykładaliśmy wagę do tego, aby użyte materiały były najwyższej jakości, a oferowane mieszkania zostały zaprojektowane w sposób funkcjonalny. Każdy lokal będzie posiadać balkon lub taras – dodaje Anna Binkiewicz.

Zgodnie z harmonogramem większość prac budowlanych zakończy się już w styczniu 2018 roku, a budynek zostanie oddany do użytku w kwietniu 2018 roku. Sprzedaż mieszkań prowadzona jest przez lokalną firmę Citihome (Otwock, ul. Powstańców Warszawy 13), której od momentu rozpoczęcia sprzedaży udało się znaleźć klientów już na blisko 60% dostępnych mieszkań.

Artykuł powstał przy współpracy z Park Sosnowa Sp. z o.o. Sp.k.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.