Lody od Spidermana

Dzień Dziecka na osiedlu Ługi jego najmłodsi mieszkańcy świętowali kilka dni przed 1 czerwca, w niedzielę 28 maja. – Jest super! – wołała grupa chłopców ściśnięta w kabinie wozu strażackiego.

PRZEMEK SKOCZEK

Po raz drugi piknik z okazji Dnia Dziecka zorganizowali mieszkający na Ługach otwocki radny Marcin Kraśniewski oraz proboszcz tamtejszej parafii ks. Dariusz Bala. Obaj cały festyn spędzili czas wśród ludzi, szeroko uśmiechnięci i mimo upału tryskający humorem, zakładając czasem gadżety z fotobudki, m.in. maskę Spidermana.

– Uff, gorąco, ale i na to mamy sposób. Rozdaliśmy wśród dzieci 400 lodów od firmy Hela. Wszystkie atrakcje są oferowane za darmo. To była nasza podstawowa zasada, aby każdy mógł z nich skorzystać, nie zważając na zasobność portfela – podkreśla Kraśniewski.

Na wykoszonej łączce przy ul. Danuty czekały eurobungee, zjeżdżalnie i dmuchane trampoliny. Były przejażdżki kucykami, kąciki plastyczne, kulinarne, rozdawano balony, chłopcy oblegali ekipy policjantów i strażaków, oglądając ich sprzęt i pytając o ciekawostki związane z ich pracą. Była również scena, na której tańczono i śpiewano. Dzień pełen wrażeń zakończyło uruchomienie przez strażaków kurtyny wodnej. To było najlepsze podsumowanie upalnego popołudnia.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.