Lody od Spidermana

Dzień Dziecka na osiedlu Ługi jego najmłodsi mieszkańcy świętowali kilka dni przed 1 czerwca, w niedzielę 28 maja. – Jest super! – wołała grupa chłopców ściśnięta w kabinie wozu strażackiego.

PRZEMEK SKOCZEK

Po raz drugi piknik z okazji Dnia Dziecka zorganizowali mieszkający na Ługach otwocki radny Marcin Kraśniewski oraz proboszcz tamtejszej parafii ks. Dariusz Bala. Obaj cały festyn spędzili czas wśród ludzi, szeroko uśmiechnięci i mimo upału tryskający humorem, zakładając czasem gadżety z fotobudki, m.in. maskę Spidermana.

– Uff, gorąco, ale i na to mamy sposób. Rozdaliśmy wśród dzieci 400 lodów od firmy Hela. Wszystkie atrakcje są oferowane za darmo. To była nasza podstawowa zasada, aby każdy mógł z nich skorzystać, nie zważając na zasobność portfela – podkreśla Kraśniewski.

Na wykoszonej łączce przy ul. Danuty czekały eurobungee, zjeżdżalnie i dmuchane trampoliny. Były przejażdżki kucykami, kąciki plastyczne, kulinarne, rozdawano balony, chłopcy oblegali ekipy policjantów i strażaków, oglądając ich sprzęt i pytając o ciekawostki związane z ich pracą. Była również scena, na której tańczono i śpiewano. Dzień pełen wrażeń zakończyło uruchomienie przez strażaków kurtyny wodnej. To było najlepsze podsumowanie upalnego popołudnia.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.