„Dwunastka” chce być w dwudziestce

Otwocka SP nr 12 jako jedyna szkoła w powiecie otwockim bierze udział w tegorocznej edycji akcji Podwórko Talentów Nivea. Głosowanie trwa do końca lipca! Powalczymy?

PRZEMEK SKOCZEK

Pielęgnowanie i wspieranie talentów doskonale wpływa na ogólny rozwój dzieci – dzięki temu zawsze są uśmiechnięte, pewne siebie i pełne zapału. Oprócz tego, dzieci realizując się w swojej pasji w przyszłości mogą stać się kimś, kim zawsze marzyły.” – czytamy w opisie akcji. Nivea stara się ten rozwój wspierać i od dwóch lat buduje w polskich szkołach i przedszkolach Podwórka Talentów, w których dzieci mogą łączyć rozwój z zabawą i rodzinnym spędzaniem czasu. Każde z nich ma trzy strefy: aktywną, naukową i artystyczną, kształtujące odpowiednio aktywność ruchową, wiedzę oraz kreatywność.

Placówki zgłosiły swój udział, wysyłając krótkie filmy. Teraz trwa głosowanie. Zwycięzców będzie tylko 20, liczy się każdy głos. Wystarczy wejść na stronę http://www.podworko.nivea.pl, zarejestrować się, znaleźć otwocką szkołę i głosować codziennie. Tak, każdy może oddawać jeden głos dziennie (po pierwszej rejestracji proces jest już bardzo szybki). Mamy półtora miesiąca. Do dzieła!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.