„Dwunastka” chce być w dwudziestce

Otwocka SP nr 12 jako jedyna szkoła w powiecie otwockim bierze udział w tegorocznej edycji akcji Podwórko Talentów Nivea. Głosowanie trwa do końca lipca! Powalczymy?

PRZEMEK SKOCZEK

Pielęgnowanie i wspieranie talentów doskonale wpływa na ogólny rozwój dzieci – dzięki temu zawsze są uśmiechnięte, pewne siebie i pełne zapału. Oprócz tego, dzieci realizując się w swojej pasji w przyszłości mogą stać się kimś, kim zawsze marzyły.” – czytamy w opisie akcji. Nivea stara się ten rozwój wspierać i od dwóch lat buduje w polskich szkołach i przedszkolach Podwórka Talentów, w których dzieci mogą łączyć rozwój z zabawą i rodzinnym spędzaniem czasu. Każde z nich ma trzy strefy: aktywną, naukową i artystyczną, kształtujące odpowiednio aktywność ruchową, wiedzę oraz kreatywność.

Placówki zgłosiły swój udział, wysyłając krótkie filmy. Teraz trwa głosowanie. Zwycięzców będzie tylko 20, liczy się każdy głos. Wystarczy wejść na stronę http://www.podworko.nivea.pl, zarejestrować się, znaleźć otwocką szkołę i głosować codziennie. Tak, każdy może oddawać jeden głos dziennie (po pierwszej rejestracji proces jest już bardzo szybki). Mamy półtora miesiąca. Do dzieła!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s