Retromania

IV Otwocki Zlot Pojazdów Zabytkowych odbędzie się w najbliższą sobotę, 24 czerwca, w Parku Miejskim. Nie zabraknie motoryzacyjnych perełek.

PRZEMEK SKOCZEK

Oldtimery mają swój czas. Kiedyś będące rzadkością, dziś coraz częściej cieszą oczy na polskich drogach. I nie są to tylko relikty naszej krajowej motoryzacji, choć Syreny, Warszawy, Fiaty 125p, czy Żuki zawsze budzą sentyment i uśmiech. Nie zaskakują nas już (choć budzą uzasadniony zachwyt) amerykańskie krążowniki, stylowe brytyjskie coupé, finezyjne włoskie kabriolety i cała to urocza „menażeria”. Przedstawiciele niemal wszystkich „ras i gatunków” zawitają do Otwocka w sobotę, już po raz czwarty.

– Zapraszamy wszystkich miłośników motoryzacji, a w szczególności tej klasycznej, lecz każdy jest mile widziany. W trakcie zlotu będą przewidziane różnego rodzaju konkursy z nagrodami, atrakcje dla dzieci, koncerty na żywo oraz wiele innych atrakcji. Planowany jest przejazd zgromadzonymi pojazdami ulicami Otwocka – zapowiada Mariusz Czajka. – Tak jak w poprzednim roku będzie duża ilość food trucków i każdy będzie mógł znaleźć coś smacznego dla siebie. Mamy nadzieję, że uda nam się zebrać jeszcze większą liczbę klasycznych pojazdów niż w poprzednim roku.

Park Miejski, sobota 24.06, godz. 13-20, wstęp wolny

One thought on “Retromania

  • 26 czerwca 2017 o 10:16
    Permalink

    mmm, coś pięknego. Kocham starą motoryzację. Mam Romka 50T1 już ponad 30 letniego ale nie mam szans na rejestrację bo musiałem w nim wymienić parę rzeczy i nikt nie uwierzy, że on to on. Ale jest śliczny.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.