Drogowcy leją asfalt

Remont ponad trzykilometrowego odcinka ul. Żeromskiego potrwa do końca lipca. Na razie ruch pojazdów odbywa się wahadłowo, ale wraz ze zbliżającym się końcem prac na kilka dni zostanie on całkowicie zamknięty i będą wprowadzone objazdy.

ALEKSANDRA CZAJKOWSKA

Remont ponad trzykilometrowego odcinka ul. Żeromskiego potrwa do końca lipca

Naprawa dziurawej ul. Żeromskiego, na odcinku od kościoła w Wólce Mlądzkiej do ul. Samorządowej, rozpoczęła się w ubiegłym tygodniu. Ruchem kieruje sygnalizacja świetlna i odbywa się on wahadłowo, stąd pewne utrudnienia dla kierowców.

Na razie na jezdni kładzione są warstwy wyrównawcze. Po wyregulowaniu wysokości studzienek na całej szerokości ulicy będzie położona nakładka asfaltowa. Pod koniec lipca na czas tych prac droga zostanie wyłączona z ruchu, a kierowców będą czekać objazdy.

– Musi to być wzmocnione, bo ta droga „chodzi”. Chcemy jak najwięcej w Otwocku zrobić, żeby miasto zmieniało swój wizerunek, ale o wszystkim decyduje rada powiatu – mówił jeszcze przed rozpoczęciem prac dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych Marek Płaczek. Powiatowi radni zdecydowali zwiększyć pulę środków na remont ul. Żeromskiego o 725 tys. zł. W sumie za kwotę 1 mln 175 tys. zł zakres prac na tej ulicy będzie większy. n

One thought on “Drogowcy leją asfalt

  • 19 lipca 2017 o 10:48
    Permalink

    jak widać z przemowy dyrektora ZDP w urzędzie miasta i starostwie powiatowym jest cały czas za małe zatrudnienie – nie ma nikogo, kto by się mógł z innymi dogadać…

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.